BLOG

Zde najdete něco málo o mých zájmech, zálibách, Steckenpferde & hobbies a dále různé nálady, postřeby, připomínky, prostě to, co mě právě nas.... nebo naopak potěšilo. Ale jak píšu - pouze něco málo. Jednak toho, co mě nas... bývá občas tolik, že by na to stránky nestačily a do toho, co mě těší, občas zase nikomu nic není. To jen na vysvětlenou. A svoje podněty a připomínky mi můžete psát na můj mail. Díky.

Tak ty zájmy a záliby ...

No, je jich moc, ale nějak pořád nestíhám.
Mám rád fajn lidi, upřímný, pohodový a hlavně takový, co dokážou člověku v průšvihu pomoct.
Trochu kreslím vtipy (už bylo řečeno), někdy vezmu do ruky kytaru, rád si čutnu rekreační nohejbal, trochu fotím a mám rád courání po horách (taky rekreační) a nějaké to ježdění na kole přírodou. Ale protože je to občas dřina, rád vyměním kolo za motorku.

2010-04-03 Potěšilo

1. dubna byl v HB skvělej turnaj v nohejbálku. Kolegové mě sice vyhrát nenechali, ale klobáska za 3. místo byla ještě skvělejší. A večer koncert Žalmana Lohonky. Super!!! A Jindřiška Brožová - ještě lepší.

2010-04-03 Nas....

No, jako každý den. Lumpové, co se neustále perou o koryta, místo aby společně udělali něco dobrýho pro tuhle zemi, tak se jen hádají, pomlouvají, hází si klacky pod nohy, lžou, kradou ... za peníze daňových poplatníků.
Mám jeden návrh, jak to řešit. Ne politická, ale hmotná odpovědnost. Co zku..., ať zaplatí. A žádná imunita.

Předvolební kampaň není o reálném řešení problémů, ale jedni kydají hnůj na druhé a naopak. Třetí pak jdou vždy s každým, vše kritizují, ale na všem se od roku 1990 podíleli a ti další jsou proti všem, protože je nikdo nechce (tedy naoko). Jediné, na čem se shodnou napříč politickým spektrem, to jsou jejich výhody.
Zakázal bych všechny billboardy s ksichty, co jen przní naši přírodu, a myslím si, že za ušetřené peníze by se alespoň trochu dala dovybavit nějaká nemocnice.
Tak si spolu zazpívejme jednu populární písničku od Kabátů .... až tu malou zemi celou rozkradem ... a můžete se kouknout na jeden z mých vtipů zveřejněných v rubcice Humor.
kreslený vtip - Svině se perou o koryto, hospodář ví, jak to řešit. Pozval řezníka.

© - ZDENĚK JANČA - REKLAMNÍ ČINNOST, DTP, GRAFIKA, WWW, FOTO, KRESLENÝ HUMOR